CONTEMPO 25 yıllık bilgi birikimine ve deneyime sahiptir. Tüm Türkiye’ye yayılmış operasyonel gücü, yetkin ve kreatif kadrosu ile farklı, özgün instore aktiviteleri ve etkinlik yapmak isteyen müşterilerine 360’ anahtar teslim projeler sunar. Hedef kitlenize nerede nasıl ulaşmanız gerektiği ile ilgili fikirler sunan ve çözümünü de üreten bir organizasyona sahiptir. Aktivitelerde ihtiyaç duyulacak, hostes, stand tasarım ve üretim, teknik destek, montaj, demontaj ve nakliyeleri gibi tüm konularda diğer grup şirketleri ile birlikte tek çatı altında en ekonomik ve sorunsuz şekilde çözer.

MAĞAZA İÇİ AKTİVİTE VE ETKİNLİK TASARIMI

Tanıtımını yapmayı veya satışını artırmayı düşündüğünüz markanız için karar almadan önce CONTEMPO’nun pazarlama profesyonelleri ile görüşmenizi öneririz.

Tanıtımı akılda kalıcı şekilde yapmayı, etkinliği sıcak satışa dönüştürmeyi, marka imajı ve bilinirliğinin artmasını sağlayacak çok fazla bilgi ve deneyime sahipler. Sıradan etkinliklerden sıyrılıp, iz bırakan tanıtımlara CONTEMPO tasarım ekibi ile imza atabilirsiniz.

  • Hangi kriterlere sahip eleman çalıştırmalıyım?
  • Kaç mağaza/markette aktivite yapmalıyım?
  • Mağaza/market seçim kriterlerim ne olmalı?
  • Tüm Türkiye’de aynı anda, ister birkaç ister yüzlerce aktivite yapabilir miyim?
  • Çalışanların yasal yükümlülüklerinin (SGK, İş Güvenliği eğitimleri vb..) yerine getirildiğinden nasıl emin olabilirim?
  • Çalışmalarım nasıl denetleniyor?

Bu ve benzeri birçok konuda sorularınız cevabını CONTEMPO’da bulabilirsiniz.

OUTDOOR ETKİNLİK
TASARIMI

Outdoor etkinlikler markaların çok önem verdikleri, bu oranda da beklentilerinin yüksek olduğu pazarlama faaliyetleridir.

Yüksek maliyetlidir ve çoğu zaman tek seferliktir. Yapılacak etkinlikte küçük bir sorun yaşanması dahi büyük sorunlar doğurabilir.

Bu nedenle kusursuz organize edilmesi ve çok iyi yönetilmesi gerekir. Bir çok olası alt detayın düşünülmüş ve yedeklenmiş olması gerekir.

Tüm bunlar ise tecrübe ve güç gerektirir. CONTEMPO 25 yıllık deneyiminde yüzlerce etkinlik planlamış çok önemli tecrübeler kazanmıştır.

ETKİNLİKLER VE DİJİTAL ENTEGRASYONLAR

Etkinliklerin, özgün aplikasyonlarla ve sosyal medya ağları ile ilişkilendirilmeden başarıya ulaşamayacağı bir dönemdeyiz.

Bir etkinliğin başarı kriteri ise dijital dünyadaki yansıması ile ölçülmekte.

tkinliğin duyurumundan davetine, katılımcı onayından, kaç dakika kaldığına, nelerle ilgilendiğine, puanlamasına, etkinlik içinde ve sonrasında devam edecek dijital oyunlar, etkinlik sonrası bilgilendirmeye, müşteri sadakati artırmaya yönelik dijital enstrümanlar kullanılmazsa olmaz noktasındayız.

CONTEMPO Tasarımcıları eğlenceli, zeka ürünü dijital hamlelerle etkinliklerinizi unutmaz yapmak için çalışırlar.

ETKİNLİKLER VE EKOM GROUP AYRICALIĞI

CONTEMPO, Ekom Group şirketidir.
Etkinlik planlama ve organizasyonunda diğer grup şirketleri ile iş birliği yapar